خانه

------

آخرین بروزرسانی (شنبه, 30 فروردین 1393 ساعت 14:49)

 

مسابقات کشتی انتخابی استان کردستان - با شرکت 72 کشتی گیر از شهرستان های بانه - مریوان - کامیاران - موچش - سنندج - سریش آباد - بیجار - قروه - سقز .

تاریخ : 30/8/92 لغایت 1/9/92 موچش طی پنج دوره و با انجام 102 کشتی برگزار گردید  و نتایج آن در ادامه مطلب اعلام می گردد .

ادامه مطلب...

 

 
صفحه اصلی
 • سخن روز

  کشتی فرنگی ایران برای نخستین بار به مقام قهرمانی جهان دست یافت

  تیم های روسیه و ترکیه هم دوم و سوم شدند

  یک مدال طلا، یک نقره، 2 برنز و 42 امتیاز دستاورد فرنگی کاران ایران در تاشکند

  حمید سوریان با کسب ششمین طلای جهانی خود، به تاریخ پیوست

  رکورد  عبداله موحد پس از 44 سال شکسته شد

  تیم ملی کشتی فرنگی ایران یکشنبه شب در شهر تاشکند ازبکستان، دست به یک کار فوق العاده زد و در حضور تمامی قدرت های درجه اول این رشته ، با کسب یک مدال طلا، یک نقره ، 2 برنز به مقام قهرمانی رسید و تیم های روسیه و ترکیه هم دوم و سوم شدند.

   به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir در این رقابت ها تیم ایران با 42 امتیاز روی سکوی نخست ایستاد، روسیه با 36 و ترکیه با 34 امتیاز در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

 • سخن روز

  2 مدال نقره ،یک برنز و عنوا ن سوم تیمی در پایان 4 وزن اول جهانی 2014

  رده بندی انفرادی 4 وزن نخست

  اشتباه داوری مدال طلای 57 کیلوگرم را از حنچیاشوویلی گرجستانی گرفت

  در پایان رقابت های 4 وزن نخست جهانی 2014 که در شهر تاشکند ازبکستان جریان دارد، تیم کشتی آزاد ایران با کسب یک مدال نقره ، 2 برنز و کسب 25 امتیاز پس از تیم های روسیه و ترکیه در مکان سوم تیمی این رقابت ها قرار گرفت.

  به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir در 4 وزن رقابت های نخست کشتی آزاد، کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و حسن رحیمی و محمدحسین محمدیان در اوزان 57 و 86 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

  اشتباه داور وسط فرانسوی فینال وزن 57 کیلوگرم که 2 امتیار مسلم خنچیاشویلی گرجستانی در برابر نماینده کره شمالی را نادیده گرفت، باعث شد، مدال طلای این وزن از اردوی تیم گرجستان خارج شود.

نظرسنجی

نظر شما در مورد ساختار جديد سايت چيست؟
 
بازدیدکنندگان : 26168
ما 1 مهمان آنلاین داریم

به روايت تصوير